«Lufthansa» piloti piedraud ar streiku, bet panāk vienošanos

Arodbiedrība “Vereinigung Cockpit” 5. septembra vakarā nākusi klajā ar paziņojumu, ka Vācijas nacionālās lidsabiedrības “Lufthansa” piloti rīkos vēl vienu streiku. Taču jau 6. septembrī izskanēja paziņojums, ka streiks tomēr netiks rīkots.

Streiku bija paredzēts sākt jau 7. septembrī,un šoreiz tas ilgs divas dienas, ja vien “Lufthansas” vadība tuvākajā laikā nenāks klajā ar nopietnu piedāvājumu."Lufthansas" vadība paguva nākt klajā ar priekšlikumu, taču vienošanās detaļas pagaidām netiek atklātas.

Travelnews.lv jau rakstīja, ka “Lufthansa” piloti rīkoja streiku jau 2. septembrī, kas ilga vienu dienu. Tā rezultātā tika atcelti ap 800 lidojumu, tostarp arī no Rīgas, un tas ietekmēja ap 130 000 pasažieru ceļojumu plānus. Šis streiks lidsabiedrībai izmaksāja ap 32 miljoniem eiro.

“Lufthansa” piloti prasa palielināt viņu algas par 5,5% un nodrošināt automātisku kompensāciju atbilstoši inflācijas kāpumam.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
2 naktis Grand Rose Spa, Sāremā Estravel Latvia
2 nakt1s 2 personām, brokastis un atpūtas piedāvājums // līdz 19.06. | Skatīt vairāk
no 159 EUR
LĪGO FESTIVĀLS pludmalē Jūrmalā!  Baltic Beach Hotel & SPA
Autentiskas latviešu svinības - meistarklases, dejas un īpašas izklaides visas dienas garumā garantētas! Muzicēs folkgrupa Kūzols un Vectēva | Skatīt vairāk
no 65 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com