«Turkish Airlines» sāk lidojumus uz Sidneju Austrālijā

Ar 2024. gada decembri Turcijas lidsabiedrība “Turkish Airlines” sāk lidojumus maršrutā Stambula – Kualampura – Sidneja – Kualampura – Stambula. Lidojumi notiks četras reizes nedēļā, vēsta lidsabiedrība.

Lidojumi uz Sidneju ļaus pasažieriem labāk iepazīt Austrāliju, jo 2024. gadā Turcijas lidsabiedrība jau sāka lidojumus uz Melburnu. Līdz ar to pasažieriem ir labākas iespējas ceļošanai, piemēram, turpceļā dodoties uz Melburnu, bet atpakaļ lidot no Sidnejas. 

"Turkish Airlines" nodrošina regulāru aviosatiksmi starp Rīgu un Stambulu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.05.2025 - 03.06.2025 Ziemas sezona Ēģiptē Atlantic Travel
JAZ MIRABEL BEACH (5) - 4 baseini (no tiem 2 apsildāmi), 2 apsildāmi bērnu baseini, bērnu rotaļu laukumi, kultūras un izklaides pasākumi, animācija. | Skatīt vairāk
no 960 EUR
Kempings ”Lielbornes muiža” TAKA
Kopējais vietu skaits: Kemperiem- 10, telšu vietas aptuveni 50 Ieelpo dabu Daugavas lokos! Lielbornes muižas kempingā jūs būsiet dabas un vēstures | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.04.2025 - 31.05.2025 Brīvdienu māja “Forest Lake” TAKA
Brīvdienu māja “Forest Lake” atrodas Medumu pagasta Kščeva ciemā un piedāvā skaistu dārzu un terasi. | Skatīt vairāk
Īsās brīvdienas Billundā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, 2 naktis viesnīcā, brokastis, 2 dienu ieejas biļete Legoland | Skatīt vairāk
no 565 EUR
Uzņēmumi


Turkish Airlines
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com