Elektrības problēmas Hītrovas lidostā ietekmē tūkstošiem cilvēku

2025. gada 21.martā bija slēgta Hītrovas lidosta Londonā – viena no lielākajām pasaulē. Lidostā pazudusi elektrība pēc ugunsgrēka transformātoru stacijā, vēsta BBC.

Problēmas skārušas ne tikai milzīgo lidostu, bet arī tūkstošiem mājsaimniecību Londonā palika bez elektrības.

Piektdien lidosta tika pilnībā slēgta, ietekmējot ceļojumu plānus tūkstošiem pasažieru. Lidojumi tiek pārvirzīti uz tuvākajam lidostām vai arī atcelti. No Rīgas uz Hītrovas lidostu reisus nodrošina britu lidsabiedrība “British Airways”. 21. martā paredzētais reiss tika atcelts. 

Sestdien, 22. martā, lidosta pamazām atjaunoja darbību, taču haoss vēl kādu laiku turpinājās.

Hītrovas lidosta ir viena no noslogotākajām pasaulē. Tikai 2025. gada janvārī tā apkalpoja 6,3 miljonus pasažieru.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.05.2025 - 03.06.2025 Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” | Skatīt vairāk
Dvietes muižas komplekss TAKA
Dvietes muižas komplekss veidojās 19. gs. un tā īpašnieki bija grāfu Plāteru-Zībergu dzimta. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.05.2025 - 31.05.2025 "The Sound Poets" koncerts  Madonas TIC
"The Sound Poets" atklās savu vasaras koncertsezonu Brāļu Jurjāņu memoriālajā muzejā "Meņģeļi" 31. maijā, plkst. 19.00. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com