EasyJet pasažieris publiski izģērbjas

Kāds lidsabiedrības EasyJet pasažieris ticis arestēts pēc tam, kad viņš lidojuma laikā izturējies aizskaroši, izaicinot lidmašīnas kapteini uz kautiņu un pēc tam publiski izģērbjoties Mančestras lidostā.

52 gadus vecais vīrietis, kurš, kā ziņo Manchester Evening News, bijis alkohola reibumā, mutiski aizskāris pasažierus reisā no Maltas. Izkāpjot no lidmašīnas, viņa uzvedība kļuvusi vēl dramatiskāka – vīrietis skaļi kliedza uz lidostas darbiniekiem un urinēja pret sienu, līdz beidzot izģērbās.

Šajā brīdī vīrieša ceļabiedrene neizturēja un nolēma viņu iepļaukāt. Drīz vien iesaistījās arī likumsargi, kuri vīrieti sagaidīja vienā no lidostas termināliem un viņa nomierināšanai izmantoja elektrošoka ierīci.

Kā informē EasyJet pārstāvis, incidents notika 2013. gada 26. septembrī. Vīrieša neadekvātās uzvedības dēļ viņš ticis arestēts.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
CHADA viesnīcas - Krabi un Ko Lanta Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, brokastis, 7 naktis viesnīcā un atpūtas piedāvājums // Piemērotas ģimenēm un pāriem mierpilnai atpūtai! | Skatīt vairāk
no 1330 EUR
Līgo balle Jaunpils parka estrādē! Jaunpils pils
Aicinām uz neaizmirstamu svētku balli Jaunpils parka estrādē, kur par dzirkstošu noskaņu rūpēsies īsti svētku meistari – ''Ziņģes brāļi''! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com