Ceļotāji pārmaksā, pērkot vilciena biļetes automātos

Jaunākie eksperimenta dati liecina, ka ceļotāji, kuri pērk biļetes staciju biļešu automātos, bieži samaksā dubultā, salīdzinot ar vilcienu biļešu cenām, kas pieejamas tiešsaistes sistēmās, vēsta “Mirror”.

Slepenie pircēji Apvienotajā Karalistē tika nosūtīti uz 15 dažādām stacijām, kur biļešu automātā pārbaudīja 75 braucienu cenas, salīdiznot tās ar “Trainline” tiešsaistē pieejamajām. Pie katra automāta slepenie pircēji mēģināja iegādāties lētāko vienvirziena biļeti ceļojumam tajā pašā dienā, nākamajā dienā un pēc trim nedēļām.

Izrādījās, ka vidēji biļetes automātos maksā par 52% dārgāk, nekā pērkot tiešsaistē. Bet dažas cenu atšķirības bija stipri lielākas. Piemēram, vilciena biļete no Holmsa kapelas Češīrā uz Londonu automātā maksāja 66 britu mārciņas, bet “Trainline” sistēmā tās bija nopērkamas par 26 mārciņām. Tāpat vienvirziena biļete no Nortemptonas uz Kārdifu automātā maksāja 107 mārciņas, bet tiešaistē – 43 mārciņas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ielūdz jaunais mūziķis Mariuss Grencis Valmieras novada Tūrisma pārvalde
8. maijā 19.00 Valmieras Kultūras centrā valmierietis, 2024. gada TV3 šova “Ir Talants” uzvarētājs Mariuss Grencis ielūdz uz savas dzimšanas dienas | Skatīt vairāk
no 8 EUR
Īsās brīvdienas Billundā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, 2 naktis viesnīcā, brokastis, 2 dienu ieejas biļete Legoland | Skatīt vairāk
no 565 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com