Ko darīt, ja nepieciešams kruīza kuģi «pagarināt»? Pārzāģē to uz pusēm! (video)

Ar ļoti neierastu rīcību izcēlusies kāda kruīzu kompānija, kura nolēmusi savu pilnībā funkcionējošo kruīza kuģi "pagarināt"... Lai ko tādu izdarītu, kuģis pārgriezts uz pusēm un starp abām kruīza kuģa daļām ievietota jauna metāla konstrukcija, kas iemetināta iekšā kuģī.

Kopumā kuģis pagarināts par aptuveni 16 metriem, tomēr 16 metri iegūti visos kuģa stāvos, līdz ar to ieguvums ir visai pieklājīgs. Kuģa kapacitāte tikšot palielināta par 12%.

Kuģa rekonstrukcijas darbi izmaksās aptuveni 100 miljonus ASV dolāru (85 miljonus eiro). Kopumā pārbūvē iesaistīti aptuveni 500 darbinieki, kas ieliks 450 tūkstošus darba stundas.

Plānots, ka kuģis atsāks ierasto maršrutu starp Romu un Barselonu jau maija sākumā. Septiņu dienu kruīzs gan nav nekāds lētais prieks - tas izmaksā aptuveni 5000 eiro.

Šis ir pirmais gadījums kad luksusa kruīza kuģis ir pārzāģēts uz pusēm, lai to pārveidotu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Koncertuzvedums “Gauja. Ūdens. Kustība.” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
7. jūnijā plkst. 22.00 Daliņu pludmales teritorijā, Valmierā, Tautas deju ansamblis “Gauja” ielūdz uz kolektīva 80 gadu jubilejas koncertuzvedumu. | Skatīt vairāk
no 15 EUR
Vaboles muižas apbūve TAKA
Muižas veidošanu 19.gs. sākumā sāka grāfs Boļeslavs Plāters-Zībergs. Līdz mūsdienām no muižas apbūves saglabājusies klēts, pārvaldnieka māja | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.05.2025 - 01.06.2025 Work and Travel Nikos Travel
Pasteidzies pēdējā iespēja pierakstīties uz interviju ar labākās Kipras viesnīcās pārstāvjiem, kuras notiks Rīgā (online). Vietu skaits ir | Skatīt vairāk
50 EUR
Viesu māja “WoodStay” TAKA
Viesu māja “WoodStay” atrodas pašā Augšdaugavas nacionālā parka sirdī, starp augošām priedēm un bērziem, tikai 10-15 minūšu brauciena | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com