Ziemas tūrisma riski – uzmanieties no lavīnām

Vienalga vai jūs atrodaties uz kalna, dodoties pastaigā, vai slēpojat pa Šveices kūrorta nogāzēm, lielas sniega masas var uzkrāties jebkādā kalnā vai paugurā.

Ceļojot uz slēpošanas kūrortiem, vienmēr ir jāpiedomā par savu drošību, tāpēc aicinām, nedodieties uz neiezīmētām trasēm un netestējiet savus limitus.

Lai gan, labā ziņa ir tāda, ka cilvēku skaits, kuri ir iesaistīti šādos negadījumos pašā kalnā ir krities, taču vēl arvien ir jāuzmanās no atvērtiem laukiem, jo tur šis ievainoto un upuru skaits nav krities.

Tātad, nākamreiz, kad paņemiet savas mīļākās slēpes vai sniega dēli, piedomājiet pie savas un savu tuvinieku drošības. Nedodieties uz neiezīmētām trasēm un atrodoties uz tām trasēm, kuras ir pieejamas, aizdomājieties par to, kāda ir šīs trases drošības pakāpe.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.06.2025 - 23.06.2025 Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 20.06.2025 CENU BUMS ANTALJA! ⛱ Tez Tour Latvia
Rezervēšana no 04.06.2025. līdz 20.06.2025. noteiktām viesnīcām - ar ierašanos līdz pat Vasaras sezonas beigām. | Skatīt vairāk
Brīvdienu māja “Pakrasti” TAKA
Brīvdienu māja “Pakrasti” piedāvā 2 guļbaļķu mājas, jauku lauku pirtiņu ar slotām, lapenes pie ezera un pludmali, laivu nomu. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Alūksnes TIC
,


Tukuma TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com