Austrālijā sāks sodīt vecākus, ja tie nevakcionēs savus bērnus

Austrālijas valdība pastiprinājusi jau šobrīd valstī esošos visai stringos likumus, kas paredzēti, lai visi bērni tiktu vakcinēti - no 1.jūlija vecākiem, kas nevakcionēs savus bērnus, tiks ieturēta daļa no valsts nodrošinātā atbalsta.

Šis plāns nozīmē, ka katru mēnesi vecākiem, kuru bērni nebūs vakcionēti pret vairumu populārāko slimību, tiks maksāts par 42 ASV dolāriem (ap 27 eiro) mazāk.

"Vakcionēšana un imunitātes iegūšana ir visdrošākais veids kā pasargāt bērnu no slimībām pret kurām ir vakcīnas,"skaidroja Sociālo pakalpojumu ministrs Dans Tehans. Vecāki, kas neļauj saviem bērniem iegūt imunitāti, pakļauj riskam gan savus bērnus, gan svešus cilvēkus, uzsvēra ministrs.

Vakcinācijas politika pasaulē atšķiras - piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs bērns, kas nav ieguvis visas vakcīnas, nevar apmeklēt skolu.

Pasaulē gan izplatās dažādas "dzīvo tīri no ķīmijas" idejas, kuru līdzdomātāji uzskata, ka vakcīnas tikai kaitē bērniem. Viņu sacītajam gan zinātne un statistika nepiekrīt, norādot, ka vakcīnas patiešām glābj neskaitāmas dzīvības.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas komplekss “Beļmonti” TAKA
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas. | Skatīt vairāk
Gaidīsim Jūs Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Lieliskas idejas tavām brīvdienām! Pasākumi, filmu vakari uz GORS terases, brīvdienas un izstādes gan maziem, gan lieliem! | Skatīt vairāk
Jāņu lielizrāde “Skroderdienas Silmačos” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
22. jūnijā plkst. 20.00 Strenču brīvdabas estrādē Jāņu LIELIZRĀDE – R.Blaumaņa komēdija “SKRODERDIENAS SILMAČOS”. | Skatīt vairāk
no 7 EUR
Līgo Višķos 2025 TAKA
Raiņa māja Berķenelē piedāvā nakšņošanas iespējas 4 guļamistabās ar 10 gultasvietām. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com