Francijā un Itālijā valda plaši plūdi (video)

Jau vēstījām, ka pēdējie rudens mēneši nav saudzējuši Eiropas dienvidus – intensīvo lietusgāžu radītie plūdi pamatīgi darījuši pāri Itālijai un Francijai.

Ja vēl nesen Venēcijā piedzīvoja pēdējos 50 gados lielākos plūdus, tad 2019. gada 24. novembrī spēcīgās lietavas nodarījušas jaunus postījumus

Itālijā, apgabalā no Turīnas uz Franciju, sabrucis aptuveni 30 metrus garš viadukta posms un evakuēti simtiem cilvēku. Atbildīgās amatpersonas norāda, ka, par laimi, šajā baisajā negadījumā nav bojāgājušo.

Arī Franču Rivjērā spēcīgais lietus izraisījis pamatīgus plūdus. Tūkstošiem māju palikušas bez elektrības un arī simtiem cilvēki evakuēti no dzīvesvietām. Ārkārtas situācijas dēļ svētdien uz laiku bija slēgta Nicas lidosta.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesnīca “Sventes muiža” TAKA
Viesnīca piedāvā komfortablus numurus, mājīgu restorānu, smēķēšanas salonu, biljardu, krievu un turku pirtis, burbuļvannu. | Skatīt vairāk
Jauns mēnesis - jaunas atlaides Estravel Latvia
Piedzīvojumu ceļojumu akcijas un ataides līdz pat 40% // Iepazīstiet pasauli kopā ar cilvēkiem no visas pasaules!! | Skatīt vairāk
no 367 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com