Itālija kļūst par «pionieri»: Visiem darbiniekiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts

No 2021. gada 15. oktobra katram, kurš ieradīsies darbavietā – vai nu valsts sektorā, vai privātajā, būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas, pārslimošanas vai negatīva Covid-19 testa rezultātu. Līdz ar to Itālija ir pirmā valsts Eiropā, kas ieviesusi tik striktu kārtību.

Tai pat laikā Itālijas valdība ir noteikusi Covid-19 testu cenu griestus – pieaugušajiem tie maksās 15 eiro, bet bērniem astoņus. Ja kāds neievēros stingros Itālijas noteikumus, tad tiks atstādināts no darba un nesaņems par to algu.

Līdzīga kārtība ir arī skolās un universitātēs. Ja kāds ieradīsies mācību iestādē bez “zaļās” pases, saņems naudas sodu līdz 1000 eiro apmērā.

Itālija bija arī viena no pirmajām valstīm, kas sāka pieprasīt Covid-19 sertifikāta uzrādīšanu arī sabiedriskajā transportā. Šobrīd valstī vakcinācijas aptvere ir apmēram 75%.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
2 naktis Grand Rose Spa, Sāremā Estravel Latvia
2 nakt1s 2 personām, brokastis un atpūtas piedāvājums // līdz 19.06. | Skatīt vairāk
no 159 EUR
Īsās brīvdienas Billundā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, 2 naktis viesnīcā, brokastis, 2 dienu ieejas biļete Legoland | Skatīt vairāk
no 565 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com