Policijai izdevies atrast publisko mīlas prieku piekopēju

Taizemes policistiem izdevies noskaidrot personas datus un arī notvert noziedznieku, kurš vēl nesen Pataijā publiskā vietā nodevās mīlas priekiem. Izrādījās, ka tas nav brits, kā iepriekš tika domāts, bet gan norvēģis.

Vainīgais ir 49 gadus vecs norvēģis, kurš savu vainu nenoliedz, bet stāsta, ka esot bijis tik piedzēries,ka savu nozieguma līdzdalībnieci neatceras. Taču dzērums viņu nepaglāba no soda naudas 5000 batu jeb 135 eiro apmērā.

Jau ziņots, ka par noziegumu – mīlēšanos publiskā vietā – ziņoja kāds bezpajumtnieks, bet likumsargiem, pārskatot videonovērošanu kameras, kuras fiksējušas apmēram 30 minūšu garu publisko dzimumaktu, izdevās atrast nozieguma sastāvu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
World Expo Osakā  Estravel Latvia
Dodieties uz World Expo arī jūs un iepazīstiet Japānu! No Rīgas, ar viesnīcām Osakā un Kioto, un Nākotnes pilsētas apmeklējumu | Skatīt vairāk
no 2329 EUR
Atpūtas komplekss “Beļmonti” TAKA
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas. | Skatīt vairāk
Pilna Servisa Līzings Audi Q3 Europcar
Audi Q3 – SUV, kas apvieno stilu, jaudu un progresīvas tehnoloģijas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com