Par veipošanu dažās valstīs var tikt pat aiz restēm

Atsakoties no ierasto cigarešu smēķēšanas, daudzi šī netikuma piekopēji ir izvēlējušies alternatīvas, starp kurām ir arī veipošana. Taču ir virkne valstu, kurā veipošana ir nelegāla, vēsta “The Sun”, atsaucoties uz “Blo Bar” veikto pētījumu.

Publiskās vietās veipu lietošana ir nelegāla Kolumbijā un Irānā. Turcijā smēķēt var, taču iegādāties e-cigaretes nav legāli.

Argentīnā, Brazīlijā, Ziemeļkorejā un Nepālā veipošana ir nelegāla, bet Katarā par to draud tūkstošiem eiro naudas sods vai pat trīs mēnešu cietumsods. Savukārt Taizemē, ja kādu pieķer veipojam, draud cietumsods līdz pat desmit gadiem, Bet Austrālijā, lai veipotu, nepieciešama ārsta recepte, pretējā gadījumā draud milzīgs naudas sods vai cietumsods.

Butānā un Turkmenistānā var tikt pie barga naudas soda ne tikai tad, ja pats piekopj netikumu, bet arī dāvinot kādam tabakas izstrādājums. Bet Singapūrā ir aizliegts ievest elektroniskās cigaretes.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.05.2025 - 07.06.2025 Liepājas un liepājnieku stāsti Liepājas reģiona TIB
Liepājas 400. jubilejas gadā vēlamies dalīties ar šiem stāstiem un, sākot ar martu, katra mēneša pēdējā sestdienā plkst. 14:00 aicinām uz | Skatīt vairāk
Vasarsvētku pop-up brančs Mujānos Valmieras novada Tūrisma pārvalde
8. jūnijā Mujānu biedrības nams aicina uz nesteidzīgu Vasarsvētku POP-UP BRANČU, kurā par garšu bagātību rūpēsies šefpavārs Juris Latišenoks. | Skatīt vairāk
no 5 EUR
Brīvdienu māja “Mazligzdiņa” TAKA
Brīvdienu māja “Mazligzdiņa” atrodas gleznainā vietā, starp Luknas un Boltaru ezeriem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.05.2025 - 01.06.2025 Zinātnes un izkalides deian Tartu Nikos Travel
Pārsteigumiem pilna diena Tartu- Ahha centrs un vienmēr jaunā Tartu pilsēta- 07.09.2025, cena 40 EUR | Skatīt vairāk
no 40 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com