Lieldienu ceļojumus draud ietekmēt streiki

Ja Ziemassvētkos ceļotājiem bija jāsaskaras ar problēmām, kurus sagādāji transporta nozares darbinieku streiki, un daudzu tūristu plāni tika pamatīgi ietekmēti, tad šķiet, ka līdzīga liga gaidāma arī Lieldienu brīvdienas, kad daudzi plāno savus ceļojumud.

Visdrīzāk, ka tiem, kuri Lieldienu brīvdienās ceļos uz Spāniju, Franciju un Apvienoto Karalisti, nāksies saskarties ar streikiem

Dažās no Spānijas noslogotākajām lidostām plānoti streiki katru pirmdienu, otrdienu un ceturtdienu, un tas sākot no 27. februāra līdz 13. aprīlim. Plānots, ka tiks ietekmēta Madrides, Barselonas, Alikantes, Reusas, Valensijas, Mursijas, Malagas, Almerijas, Lanzarotes, Grankanārijas, Tenerifes un vēl citas lidostas.

Francijā turpinās streiki par pensionēšanās vecuma palielināšanu no 62 uz 64 gadiem. 7. martā plānots lielākais streiks, kas praktiski var paralizēt Franciju.

Streiki paredzēti arī Hītrovas lidostā, kā arī 15. martā plānots robežsargu streiks.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jāņu ielīgošanas balle Rūjienā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
20.jūnijā plkst. 22.00-02.00 Rūjienas pilsētas estrādē Jāņu ielīgošanas balle kopā ar grupu “Deficīts”. | Skatīt vairāk
5 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.05.2025 - 01.06.2025 Zinātnes un izkalides deian Tartu Nikos Travel
Pārsteigumiem pilna diena Tartu- Ahha centrs un vienmēr jaunā Tartu pilsēta- 07.09.2025, cena 40 EUR | Skatīt vairāk
no 40 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com