VIDEO: Žurkas tik lielas kā kaķi – grauzēji «okupē» kūrortpilsētu

Tik lielas žurkas, gluži kā kaķi – šādi vietējie iedzīvotāji raksturo grauzējus, kas apsēduši Velsas kūrortpilsētu Tenbiju Apvienotajā Karalistē, vēsta izdevums “The Sun”.

Tenbija ir populāra kūrortpilsēta, ka slavena ar ainaviskajām pludmalēm, un tur notiek arī triatlona sacensības “Ironman”. Taču šobrīd pilsētiņa ir kļuvusi slavena tieši ar milzīga rakstura žurkām, kas var krietni ietekmēt tūristu skaitu, jo tās apsēdušas vietas, kas ļoti tīk ceļotājiem.

Žurkas sastopamas pat pludmalēs, un panikā ir arī vietējie viesnīcu un restorānu īpašnieki, jo grauzēji manīti pat virtuvēs, kur gatavo ēdien viesiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
CHADA viesnīcas - Krabi un Ko Lanta Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, brokastis, 7 naktis viesnīcā un atpūtas piedāvājums // Piemērotas ģimenēm un pāriem mierpilnai atpūtai! | Skatīt vairāk
no 1330 EUR
Vasaras saulgriežu svinības un tirdziņš  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
15. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 pie Valmiermuižas alus darītavas vasaras saulgriežu svinības un tirdziņš “Gardu muti”. | Skatīt vairāk
NIRVANA HOTELS viesnīcu kolekcija- Turcija Estravel Latvia
5* viesnīcas skaistākajās Antālijas piekrastēs // Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, ultra viss iekļauts ēdināšanas programma | Skatīt vairāk
no 1514 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com