Ceļotāja mirst brazīļu dupša dēļ

Taupot naudu, daudzi briti dodas uz Turciju, lai saņemtu medicīnas pakalpojumus. Taču kopš 2019. gada 22 personas no Apvienotās Karalistes, kas devušās pēc šādiem pakalpojumiem, ir mirušas, vēsta “Mirror”.

Lielu rezonansi izraisīja Melisas Keras nāve. Viņa 2019. gadā devās uz Turciju, kur “Medicina Kadikoy” slimnīcā biņai veica tā dēvēto brazīļu dupša pacelšanu – proti, ķermeņa tauki tiek ievadīti sēžamvietā. Šī procedūra tobrīd 31 gadus vecajai sievietei izrādījās nāvējoša, un britu atbildīgās iestādes sāka izmeklēšanu, kuras laikā secināts, ka pacientei tika sniegta ierobežota informācija par riskiem un mirstības līmeni, kas saistīta ar ķirurģisko iejaukšanos.

Izrādījās, ka Melisa bija viena no 22 sievietēm, kuras zaudēja dzīvību pēc brazīļu dupša pacelšanas operācijas.

Britu atbildīgās iestādes brīdina britus, ka šādas kosmētiskās procedūras ir desmit reizes bīstamākas, nekā citas kosmētiskās ķirurģiskās iejaukšanās. Turklāt Lielbritānijas Estētiskās plastikas ķirurgu asociācija ir ieteikusi saviem biedriem neveikt šādu operāciju, iekams nav veikti pietiekoši daudz pētījumu par tās drošumu.

Melisa Kera nomira operācijas dienā – 2019. gada 19. novembrī. Viņa zaudēja dzīvību pēc tam, kad injicētie tauki iekļuva vēnā un vēlāk bloķēja plaušu artēriju.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.05.2025 - 01.06.2025 Sezonas atklāšanas zaļumballe estrādē Valmieras novada Tūrisma pārvalde
31.maijā plkst.21.00 aicinām uz vasaras sezonas atklāšanas zaļumballi Valmieras estrādē! Uzstāsies Žoržs Siksna, grupa "Galaktika" un grupa | Skatīt vairāk
no 15 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.05.2025 - 03.06.2025 Ekskursija uz Delfināriju-pēdejās vietas Nikos Travel
Sezonas populārāko braucienu uz Lietuvu- Delfinārijs un Jūras muzejs. Priecāsies gan bērni, gan pieaugušie. Smaidiem piepildīta diena!, 14.06.2025- | Skatīt vairāk
no 40 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.05.2025 - 05.06.2025 Bruģa Bumba 2025 Liepājas reģiona TIB
Liepājas vasaras ielu basketbola čempionāts “Bruģa bumba” tiks atklāts 31. maijā un visas vasaras garumā paredzēti seši posmi. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com