Latvijas 3x3 basketbola izlase piekāpjas Baltijas derbijā un Lietuva izcīna olimpisko bronzu

Latvijas 3x3 basketbola izlase ar Nauri Miezi, Kāri Lasmani, Franci Lāci un Zigmāru Raimo sastāvā 2024. gada 5. augustā Parīzes olimpiskajās spēlēs piekāpās Lietuvai ar 18:21, ļaujot kaimiņvalstij izcīnīt bronzas medaļu.

Cīņai par augstākā kaluma olimpisko medaļu Latvijas 3x3 basketbola izlasei 5. augusta kāju priekšā vakarā aizlika mājinieki francūži, ļaujot Latvijas komandai aizsniegties vien līdz bronzas finālam. Sāpīgs zaudējums, jo septiņas spēles, kas tika uzvarētas grupu turnīrā, diemžēl izslēgšanas spēlēm par labu nenāca.

Jāatgādina, ka 2021. gadā Tokijas olimpiskajās spēlēs Latvijas 3x3 basketbola izlase ar Agni Čavaru, Nauri Miezi, Kārli Lasmani un Edgaru Krūmiņu sastāvā izcīnīja zeltu, kļūstot par pirmajiem olimpiskajiem čempioniem 3x3 basketbola vēsturē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.06.2025 - 12.07.2025 Izbaudi Kanāriju salu burvību! Latvia Tours - Berga bazārs
Tavs siltuma un brīvības ceļojums sākas Kanāriju salās – atliek tikai izvēlēties starp Tenerifi un Grankanāriju! | Skatīt vairāk
no 805.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com