Vasarā Francijā var braukt vilciena pirmās klases vagonā tikai par 30 eiro

Francijas dzelzceļš šovasar ir ieviesis jaunu speciālo piedāvājumu braucienam ātrgaitas TGV vilciena un Corail vilciena pirmās klases vagonā. Piedāvājums ir spēkā līdz vasaras sezonas beigām. Biļete vienā virzienā maksā tikai 30 eiro, taču biļetes ir pieejamas tikai dažos mazāk noslogotos maršrutos, kā arī tas neattiecas uz nedēļas nogales braucieniem.

Šis piedāvājums ir spēkā uz noteiktiem virzieniem, tai skaitā Parīze–Nīca, Parīze-Pena, Parīze–Bordo, Parīze-Avinjona, Parīze-Luksemburga, Parīze-Brisele un citi maršruti.

Biļetes tiks pārdotas līdz 23.augustam uz reisiem, kuri tiks veikti līdz 31.augustam. Jāatzīmē, ka biļete ir jāiegādājas kā minimums septiņas dienas pirms plānotā brauciena. Biļetes atdošana atpakaļ vai maiņa nav iespējama.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Latvijas viesnīcas un muižas  Estravel Latvia
Neļaujiet vasarai aiziet gar degunu! Baudiet SPA, dabu un piedzīvojumus īsajās ģimenes brīvdienās tepat Latvijā! | Skatīt vairāk
no 95 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2025 - 28.06.2025 Jūnija svētdienu branči 11:00 - 14:00 LIDO Atpūtas centrs
Gaidām tevi kopā ar ģimeni un draugiem svētdienās LIDO Atpūtas centra 2. stāva restorānā no plkst. 11.00 līdz 14.00, kur būs gan gardi ēdieni un | Skatīt vairāk
no 17 EUR
Uzņēmumi


AZA tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com