Viltus sprāgstvielu trauksme noved tūristu cietumā [2]

Par sprāgstvielām jokot nedrīkst - to nācās saprast kādam vācu tūristam no Leipcigas, kas Disneja zemē Floridā drošības kontroles darbiniekiem pavēstījis, ka somā nes divas bumbas.

37 gadus vecais tūrists Orlando atrakciju parkā sacēlis viltus trauksmi par sprāgstvielām, kas atrodoties viņa somā. Orange County šerifs vēsta, ka starpgadījums noticis, kad vācietis atradies drošības kontroles telpās pirms ieiešanas parkā Magic Kingdom Sunday. Tur viņš esot pavēstījis darbiniekiem, ka somā atrodas divas bumbas. Darbinieks ir pārjautājis vēlreiz, bet tūrists draudīgo faktu paziņojis vēlreiz.

Uzreiz pēc tam soma tika pārbaudīta ar suni, kas trenēts atpazīt sprāgstvielas, bet tās netika atrastas. Tūrists savukārt paziņoja, ka vēlējies pajokot. Par šādu joku viņš ticis apcietināts un nogādāts Orange County cietumā, kur tam piespriesta 10 000 drošības nauda par izlaišanu no cietuma.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 fday 12/02/2009 16:34 o, nemaz neasociējas ar priekšstatu par vāciešiem

2 Maija 12/02/2009 14:38 nu gan muuļķis

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.07.2025 - 12.07.2025 Ekskluzīva atpūta TURCIJĀ! Latvia Tours
Ultra viss iekļauts. Premium kvalitāte. Bezkopromisa serviss. Sazinies, lai izvēlētos savu ideālo variantu – šī būs atpūta, kuru Tu neaizmirsīsi! | Skatīt vairāk
no 835.00 EUR
Edītes Pauls-Vīgneres izstāde  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 8. jūlija līdz 3. septembrim Valmieras muzeja Izstāžu namā būs skatāma izcilās tekstilmākslinieces Edītes Pauls-Vīgneres (1939–2025) darbu | Skatīt vairāk
MESA akustiskais koncerts “Atbalss” Tukuma TIC
Vienīgais MESA vasaras koncerts brīvdabā notiks Tukumā, Rožu svētku laikā! Koncertprogrammas “Atbalss” akustiskajā versija. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com