Vulkāns netraucē Īslandes tūrismam

Neskatoties uz banku krīzi un vulkāna izvirdumiem, Īslandi izvēlas apmeklēt daudz tūristu no dažādām pasaules valstīm. Īpaši iemīļoti ceļojumi uz Īslandi ir Vācijā, kur kopš maija beigām Īslandes ceļojumu pieprasījums ļoti kāpis.

Pēc vulkāna izvirdumiem un pelnu mākoņiem tūristi gan arī atteicās no paredzētajiem ceļojumiem, tomēr kopš vulkāna izvirduma beigām tūristu skaits atkal spēcīgi palielinājies.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.06.2025 - 27.06.2025 Dinozauru parks un māja kājām gaisā Nikos Travel
Sākam vasaras sezonas populārākos braucienus- Delfinārijs un dinozauru parks. Priecāsies gan bērni, gan pieaugušie. Smaidiem piepildīta diena! | Skatīt vairāk
40 EUR
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) TAKA
1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Latvia Tours
,


Nikos Travel
,


Riga Islande Hotel
,


Novatours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com