Par jauno Miss Universe kļūst meitene no Meksikas

Meksikāniete Himena Navarrete (Jimena Navarrete) kļuvusi par Miss Universe 2010. 22 gadus vecā meitene no Gvadalaharas (Guadalajara) uzvarēja Mis Pasaules konkursā Lasvegasā (ASV), pārspējot 82 konkurentes.

Papildus mirdzošajam kronim uzvarētāja saņems arī gada stipendiju studijām aktiermeistarības skolā Ņujorkā (ASV). Vēl Mis Pasaulei tiek piešķirta iespēja veselu gadu iegūst savā īpašumā apģērbu, kurpes un kosmētiku, neko par to nemaksājot. Šī gada laikā Mis Pasaulei gan ir jādarbojas organizācijās, kas cīnās pret AIDS un krūšu vēzi.

Himena Navarrete ne tikai apbūra konkursa žūriju ar savu žilbinošo rubīnsarkano vakarkleitu, bet arī pārliecināja to ar atbildēm uz jautājumiem par sociāli nozīmīgām tēmām, ko konkursantēm uzdeva daiļslidotājs Evans Lisačeks (Evan Lysacek). Navarrete uz jautājumu, kā iemācīt bērniem atbildīgu attieksmi pret internetu, atbildēja, ka internets "mūsdienās ir nenovēršams, noderīgs darbarīks", bet bērniem ir jāmāca "tās vērtības, ko paši esam mācījušies no savām ģimenēm".

Jaunās meksikānietes uzvara skatītājiem nāca kā pārsteigums, jo favorītes konkursā bija Venecuēlas, Īrijas un ASV pārstāves.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Melleņu vakars ar Raimondu Ozolu Liepupes muiža
Lielisks vakars, kurā savīsies izsmalcināta mūzika, lieliska kompānija un vēsturiskās Liepupes muižas burvīgā atmosfēra. | Skatīt vairāk
50 EUR
Sezonas ķēriens outlet ciemata veikalos ViaJurmala
Laiks doties uz outlet ciematu - neatkarīgi no tā, vai lūkojies pēc perfektām kurpēm vai ideālas vasaras kleitas. | Skatīt vairāk
Atpūtas komplekss “Beļmonti” TAKA
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


AZA tours
,


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com