Eifeļa tornis kļūst aizvien populārāks

Francijas galvaspilsētas pazīstamākais tūrisma objekts Eifeļa tornis arī 2010. gadā, neskatoties uz vairākkārtēju torņa slēgšanu, kad tas nebija pieejams ceļotājiem, ir apmeklētākais tūrisma objekts Parīzē. Pagājušā gadā torni kopā apmeklēja 6,7 miljoni cilvēku. Tas nozīmē, ka ik gadu Eifeļa torni apmeklē aizvien vairāk cilvēku (salīdzinot ar 2009. gadu, novērots kāpums par 100 000 apmeklētāju).

2010. gadā tornis vairākkārt bija slēgts un tūristi to apmeklēt nevarēja. Slēgšanai par iemeslu bija Eifeļa tornis krāsošana, tā darbinieki streiks, laikapstākļu kaprīzes un pat spridzināšanas draudi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Melleņu vakars ar Raimondu Ozolu Liepupes muiža
Lielisks vakars, kurā savīsies izsmalcināta mūzika, lieliska kompānija un vēsturiskās Liepupes muižas burvīgā atmosfēra. | Skatīt vairāk
50 EUR
Viesu māja “Rudzupuķes” TAKA
Viesu māja “Rudzupuķes” piedāvā izmitināšanu 9 komfortablos numuros, krievu pirti, kafejnīcas-bāra pakalpojumus, biljardu, bezmaksas internetu. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


AZA tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com