Ko viesnīcās dara gan vīrieši, gan sievietes? [2]

Ko dara gan vīrieši, gan sievietes un visbiežāk cilvēki ar pabeigtu augstāko izglītību?

56 procenti no aptaujātajiem, izvācoties no viesnīcas, ļauj istabas inventāram nākt sev līdzi.
Katrs otrais vācietis vismaz vienu reizi no viesnīcas līdzi atmiņām ir paņēmis arī kādu ziepju gabalu. No 1000 aptaujātajiem 56 procenti viesnīcai uz neatdošanu ir aizņēmušies kādu sīkumu. Ziepes, dušas želeju, šampūnu u.tml.

Gan vīrieši, gan sievietes dara to vienādā daudzumā. Līdz ar vecumu viss mainās. Jaunākajiem ceļotājiem, pirms izbraukt no viesnīcas, vēlme ielikt nēsāšanai savā koferī kādu nieku ir krietni lielāka, nekā vecākajiem. Viesi vecumā no 18 līdz 29 gadiem “aizņemās” 63 procentos gadījumu. Viesi vecumā no 30 līdz 39 gadiem “paņem līdzi” 66 procentos gadījumu. Atptaujātie, kuri ir vecāki par 40 gadiem, kautrīgi pievieno viesnīcas inventāru savas somas saturam tikai 50 procentos gadījumu. Visvairāk kārdinošo izdevību izmanto cilvēki ar pabeigtu augstāko izglītību. Kāpēc tas tā ir? Nav ne jausmas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 iveta 10/21/2011 12:08 Ja runājam par higiēnas niekiem glītos iepakojumos, bieži ar viesnīcas logo,tad tas nav nekāds brīnums vai pārkāpums, ja viesi paņem līdzi kā suvenīru - tāpat tas paredzēts viesiem izlietošanai, nevis atpakaļatdošanai...Nedomāju, ka jebkādu "istabas inventāru", lai kas ar to būtu domāts, mūsdienās kāds stiepj līdzi"nēsāšanai čemodānā"!
Tulkojuma valoda nebaudāma -pērle - "Zagli rada iespēja!!! ?

2 Z 10/21/2011 11:18 Tagad daudz kur parādās dozātori, kas ir gan videi draudzīgāk, gan noteikti izdevīgāk viesnīcai. Iesākta un jau lietota ziepju gabaliņa paņemšana manuprāt nav zagšana. Viņu tak tāpat vairs nevar izlikt kā jaunu, ja iepakojums attiasīts un jau palietots.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas komplekss “Beļmonti” TAKA
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas. | Skatīt vairāk
Atpūta un ūdens prieki Druskininkos  Estravel Latvia
Nakšņošana 2 personām izvēlētajā numurā vai apartamentos // brokastis // ūdens parka un saunu centra apmeklējums | Skatīt vairāk
no 103 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2025 - 28.06.2025 Jūnija svētdienu branči 11:00 - 14:00 LIDO Atpūtas centrs
Gaidām tevi kopā ar ģimeni un draugiem svētdienās LIDO Atpūtas centra 2. stāva restorānā no plkst. 11.00 līdz 14.00, kur būs gan gardi ēdieni un | Skatīt vairāk
no 17 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.06.2025 - 26.06.2025 WeKnow – Kad garša satiek stāstu! Rēzeknes pilsētas TIC
Vietējie ēdieni, dzīvā mūzika, mājīga noskaņa. Biznesa pusdienas, svinības, vasaras terase. Mēs zynom, kā garšo Latgale! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Rija Domus Hotel
,


Grand Palace Hotel
,


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Nikos Travel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com