Gvantanamo paradīzes pludmales cer parūpēties par Kubas labo slavu

ASV militārā bāze un ieslodzījuma nometne Kubas austrumu provincē ir būtiski pasliktinājusi Gvantanamo slavu, tomēr Gvantanamo vientuļās pludmales noteikti var dēvēt par slepeno paradīzi.

Vientuļas, tūristu maz apmeklētas pludmales, palmas, saule, jūra un salsas nodarbības – ko citu var vēlēties ikdienas stresa nomākts cilvēks? Ja šajā uzskaitījumā atpazīstat arī savus sapņus par mierīgu atvaļinājumu, ir vērts apsvērt ideju doties tos īstenot uz Gvantanamo provinci Kubā. Militārā bāze, cietums, necilvēcīga izturēšanās, - jā, tās pagaidām ir pirmās asociācijas, kas saistās ar Gvantanamo vārdu, bet atmetiet aizspriedumus, jo Gvantanamo piedāvā daudz vairāk. Ar ASV militāro bāzi Gvantanamo kopīgs ir tikai nosaukums, un ASV karavīriem ir aizliegts pamest bāzi pa sauszemes ceļiem vai ierasties provinces centrā – Gvantanamo pilsētā, tāpēc vienīgais veids, kā nokļūt ASV bāzē, ir gaisa satiksme no Maiami Floridā. Vietējie sūdzas, ka gandrīz vai vienīgā tēma, par kuru ar viņiem vēlas runāt nedaudzie tūristi no Eiropas, ir saistīta ar amerikāņu militāristu klātbūtni, bet tieši par to vietējie runāt negrib.

Patiesībā Gvantanamo province ir Kubas ainaviski visskaistākais reģions, te atradīsiet gan kalnu ainavas, gan dziļas aizas ar dzidra ūdens pilnām upēm un ūdenskritumiem, bagātīgu augu un dzīvnieku pasauli un neskaitāmas brīnišķīgas pludmales. Tomēr province joprojām nevar lepoties ar īpaši aktīvu tūrisma plūsmu, tāpēc būs piemērota atpūtas vieta tiem, kas meklē neskartu dabu un kilometriem garas, vientulīgas pludmales.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jauns mēnesis - jaunas atlaides Estravel Latvia
Piedzīvojumu ceļojumu akcijas un ataides līdz pat 40% // Iepazīstiet pasauli kopā ar cilvēkiem no visas pasaules!! | Skatīt vairāk
no 367 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 24.06.2025 Vososrys Saulgrīži Ondrupinis lauku sātā Krāslavas TIC
21. jūnijā plkst. 11.00 aicinām uz vienu no Latviskās dzīvesziņas festivāla "Tiekamies Vasaras saulgriežos!" notikumu arī muzejā “Andrupenes lauku | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.06.2025 - 24.06.2025 Priecīgus Līgo svētkus Nikos Travel
Lai skaista, jautra un lustīga svētku svinēšana. Tiekamies mūsu ceļojumos. Bet pagaidām novēlam izbaudīt vasaru un ziedus | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Jūrmalas TIC
,


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Nikos Travel
,


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com