Ēģipte tūristiem neliegs bikini peldkostīmus un alkoholu

Pēc islāmista Muhameda Mursi ievēlēšanas Ēģiptes prezidenta amatā atpūtnieces tomēr varēs pavadīt atvaļinājumu šajā valstī bikini peldkostīmos, kā arī alkoholisko dzērienu lietošana ārvalstu iebraucējiem netiks liegta.

Ēģiptes vēstnieks Krievijā Alaa El Hadidi vienai no vietējām avīzēm atzina, ka Ēģiptes interesēs nav centieni ierobežot tūrismu, jo šī nozare sastāda 12 procentus no valsts iekšzemes kopprodukta.

Mursi sabiedrotie nesen vēlējās realizēt īpašu kampaņu, kas ierobežotu alkoholisko dzērienu tirdzniecību tūristiem, aizliegtu ārzemniecēm tērpties bikini peldkostīmos ārpus viesnīcām, kā arī sadalītu Ēģiptes pludmales sieviešu un vīriešu zonās.

"Arī Turcija ir islāma valsts, taču tur šādi ierobežojumi nepastāv. Kādēļ gan tos būtu jāievieš Ēģiptē?" sacīja El Hadidi.

Mursi kļuvis par pirmo brīvi ievēlēto prezidentu Ēģiptē, gūstot 51,7 procentus balsu un nomainot ilggadējo valsts līderi Hosni Mubaraku.

Kopš 2012. gada janvāra, salīdzinājumā ar 2011. gadu, par 82 procentiem palielinājies to Krievijas tūristu skaits, kuri brīvdienās devušies uz Ēģipti. Tas saistīts ar revolucionārajiem nemieriem, kuri pagājušajā gadā bija pārņēmuši šo Ziemeļāfrikas valsti.

Pēc Krievijas Federālās tūrisma aģentūras (Ростуризм) datiem, 2011. gadā Ēģipti apmeklējuši 1,4 miljoni atpūtnieku, kas ir par 40 procentiem mazāk nekā iepriekšējos gados.

Ēģiptes tūrisma industriju būtiski ietekmējuši nemieri, kas saistīti ar tā dēvētā "Arābu pavasara" saasināšanos jeb nemieriem, kuru dēļ tika gāzts prezidents Mubaraks, kā arī valstī tika izsludināta ārkārtas situācija.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 27.06.2025 Chris Noah koncerts Liepājas reģiona TIB
Talantīgais latviešu mūziķis un radio hitu autors Chris Noah 27. jūnijā aicina uz īpašu vasaras koncertu Liepājā Tipogrāfijas radošā kvartālā. | Skatīt vairāk
Viesnīca “Sventes muiža” TAKA
Viesnīca piedāvā komfortablus numurus, mājīgu restorānu, smēķēšanas salonu, biljardu, krievu un turku pirtis, burbuļvannu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 26.06.2025 Ekskursiju tūre uz Itāliju Atlantic Travel
«𝐑𝐢𝐦𝐢𝐧𝐢 - 𝐚𝐦𝐨𝐫𝐞 𝐦𝐢𝐨», 𝟕 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐚𝐬 (dzīvošana pie jūras, ekskursijas uz Rimini, Santarkandželo | Skatīt vairāk
no 598 EUR
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) TAKA
1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com