Tiek nosauktas šobrīd pasaulē dārgākās pilsētas

"The Economist Intelligence Unit" eksperti nosauc pasaules pilsētas, kurās salīdzinoši ar citām dzīvot ir dārgāk.

Par vislētākajām pilsētām atzītas Mumbaja un Karači. Starp visdārgākajām Eiropas pilsētām līdere ir Oslo, nākamo vietu šajā reitingā ieņem Cīrihe, tai mazliet piekāpjas Parīze.

Protams, Brisele arī nav saucama par lētu pilsētu, tomēr to ir apsteigusi Londona. Kopumā eksperti atzīmēja, ka pēdējo gadu laikā Eiropas pilsētas dārguma ziņā savas pozīcijas ir samazinājušas. Savukārt amerikāņu konkurenti ikgadēji saglabā reitinga pozīciju.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
SUP rīti Līvānu novadā Līvānu TIC
Kad pasaule vēl guļ, un ūdens ir kā spogulis, mēs aicinām Tevi sākt dienu citādi — uz SUP dēļa, Līvānu novada dabas skaistumā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.06.2025 - 24.06.2025 Līgo svētki Krāslavas estrādē Krāslavas TIC
22. jūnijā tiekamies Krāslavas estrādē uz "Skroderdienām Silmačos" Pirms un pēc izrādes būs iespēja apmeklēt pastaigu takas, radošās darbnīcas, | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com