Lietuvā saņem sūdzības par Covid-19 vakcīnu nevēlamām reakcijām

Kopš vakcinācijas pret Covid-19 sākuma Lietuvas Zāļu kontroles dienests saņēmis 802 sūdzības par nevēlamām reakcijām.

585 sūdzības saņemtas par reakciju uz “BioNTech Pfizer” vakcīnām, 34- par “Moderna”, 172 par “AstraZeneca” un 11 gadījumos ražotājs nav norādōts.

760 gadījumos reakcija uz vakcīnu norādīta kā viegla vai vidēja, bet 42 gadījumos komplikācijas bijušas nopietnas. 730 sūdzības ienākušas no sievietēm, bet 71 – no vīriešiem. Vienā ziņojumā dzimums netika norādīts. Ziņotāju vecums bijis no 19 līdz 87 gadiem.

Pēc 22. februāra datiem, Lietuvā pirmo vakcīnas devu saņēmuši 121 150 cilvēki, bet jau divas – 67 14 cilvēki.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kempings ”Lielbornes muiža” TAKA
Kopējais vietu skaits: Kemperiem- 10, telšu vietas aptuveni 50 Ieelpo dabu Daugavas lokos! Lielbornes muižas kempingā jūs būsiet dabas un vēstures | Skatīt vairāk
Vīzu noformēšana AL SVETS
Vīzu pakalpojumi uz dažādām pasaules valstīm! EGIPTE; TAIZEME; ĶĪNA; AAE; AZERBAIJĀNA; ARMĒNIJA; TURCIJA; UKRAINA Un uz citām valstīm! Zvaniet uz | Skatīt vairāk
Vērgales pagasta svētki Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
No 6. līdz 8. jūnijam krāšņi un iedvesmojoši svinēs Vērgales pagasta svētkus ar vadmotīvu “Kopā augt”. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com