Viļņā labiekārtotas 14 pludmales

Viļņā labiekārtotas 14 pludmales

Lai gan Lietuvas galvaspilsēta Viļņa neatrodas jūras krastā, taču, kā izrādās, tur šajā peldsezonā pilsētniekus un viesus priecēs 14 labiekārtotas pludmales, vēsta “Delfi.lt”.

Zīmīgi, ka trim no šīm pludmalēm ir piešķirts Zilais karogs. Pludmalēs darba laikā dežūrēs glābēji, un ieejas maksa par atpūtu pludmalēs Viļņā nav jāmaksā. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.05.2025 - 07.06.2025 Liepājas un liepājnieku stāsti Liepājas reģiona TIB
Liepājas 400. jubilejas gadā vēlamies dalīties ar šiem stāstiem un, sākot ar martu, katra mēneša pēdējā sestdienā plkst. 14:00 aicinām uz | Skatīt vairāk
Didrihšteinas (Laucesas) muiža TAKA
Muižas kungu māja ir sarkanu ķieģeļu celtne ar neogotisku tornīti vienā malā un piederēja fon Vāgneriem. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com