Viļņā ieviesīs jaunu sabiedriskā transporta veidu

Viļņā ieviesīs jaunu sabiedriskā transporta veidu

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā paredzēts jau drīzumā palaist aunu sabiedriskā transporta veidu – elektrokuģīšus, kas veiks maršrutus Nēres upē. Taču, kā liecina aptaujas rezultāti, tikai retais šo transportu plāno izmantot regulāri, vēsta “Delfi.lt”.

Aptaujas dati liecina, ka 24% Viļņas iedzīvotāju plān regulāri izmantot jauno sabiedriskā transporta veidu. 34% ir gatavi to izmēģināt kā izklaidi, taču ne kā regulāru sabiedriskā transporta veidu.

Plānots, ka regulāri kuģīšu satiksmi uzsāks četri, kuriem doti nosaukumi “Geležinis Vilkas”, “Rytas”, “Smilga” un “Lašiša”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Hotel Jūrmala SPA & Līvu akvaparks ģimenei Estravel Latvia
2 naktis ērtā viesnīcas numurā - brokastis, atpūta Wellness Oasis un Līvu Akvaparka apmeklējums | Skatīt vairāk
no 321 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.06.2025 - 16.06.2025 Vasaras saulgriežu svinības Valmiermuižā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
15. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 pie Valmiermuižas alus darītavas norisināsies vasaras saulgriežu svinības un tirdziņš “Gardu muti”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2025 - 15.06.2025 Senās mūzikas koncerts Oleru muižā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
14.jūnijā 18:00 Oleru muižā aicinām uz senās mūzikas koncertprogrammu “Baroka pērles”! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com