Pēdējā diena, lai piedalītos konkursā un laimētu stilīgu koferi!

Ceļošana šodien kļuvusi par ikdienišķu parādību Latvijā, kas nevienu vairs nepārsteidz. Pārfrāzējot teicienu, ka „agrāk zāle bija zaļāka un debesis zilākas”, varam droši teikt - arī ārzemes 90. gadu sākumā likās krietni tālākas. Ceļotāju skaits, salīdzinot ar deviņdesmito gadu vidu, šobrīd ir trīskāršojies (csb.lv). Pauls Gusts, tūrisma aģentūras „Kaleva Travel” (bijusī „VIA Rīga”) pārstāvis atceras, ka toreiz no Rīgas bija pieejami tikai divi avioreisi, ceļotgribētāji veidoja garas rindas birojā un darbinieki strādāja sārtiem vaigiem, cenšoties apkalpot visus klientus.

 

90-tajos gados mēs ar sajūsmu veicām arvien jaunus, pat smieklīgus atklājumus, piemēram, iepazīstot pārsteidzošās tehnoloģijas ārzemju lidostu tualetēs. Tagad cilvēki atzīst, ka ir noguruši no ceļošanas, nepārtrauktiem komandējumiem un viesnīcām. Droši vien arī portāla lasītajiem ir savs stāsts par pirmo ārzemju ceļojuma pieredzi 90-tajos – interesantiem atgadījumiem, sajūtām, emocijām, pārpratumiem vai jokiem.

 

Tūrisma ziņu portāls Travelnews.lv un tūrisma aģentūra Kaleva Travel aicina portāla lasītājus piedalīties stāstu konkursā „Mana pirmā ārzemju ceļojumu pieredze 90. gadu sākumā”.

 

Iesūtiet savu deviņdesmito gadu ceļojuma stāstu uz e-pasta adresi [email protected] ar norādi DEVINDESMITO KONKURSAM (ne vairāk par vienu lapu) līdz 14.05.2010 un laimējiet balvā ietilpīgus ceļojuma koferus un aksesuārus no Kaleva Travel.

Balvas saņems 3 aizraujošāko stāstu autori.

 

 

Konkursa noteikumi:

1. Stāsts konkursam ir jāiesūta .doc vai .txt formātā uz e-pasta adresi [email protected] ar norādi DEVINDESMITO KONKURSAM, norādot autora vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

2. Stāstus var iesūtīt līdz 14.05.2010. plkst. 23:59;

3. Stāstā attēlotajam ir jāatbilst vispārpieņemtajām morāles normām un LR likumiem;

4. Stāsts nedrīkst būt garāks par 1800 zīmēm jeb vienu A4 formāta lapu;

5. Gadījumā, ja 3 dienu laikā stāsta autors nesazinās ar Travelnews.lv, tiks noteikts cits uzvarētājs;

6. Stāstus, kas piedalās konkursā, vērtēs kompetenta žūrija;

7. Stāsta autors ir atbildīgs par iesūtītā stāsta autortiesībām;

8. Iesūtītajam stāstam jāatbilst konkursa tēmai – ceļošanai uz ārzemēm no Latvijas deviņdesmitajos gados.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
"Peoniju ziedu parāde 2025" Kalsnavā Madonas TIC
Šogad “Peoniju ziedu parāde” būs īsti svētki!Atzīmējot 50 gadu jubileju, arborētums katru JŪNIJA sestdienu un svētdienu viesus iepriecinās ar | Skatīt vairāk
Latvija
TOP 7 Zemgales kāzu svinību vietas Zemgales Tūrisma asociācija
Ja plāno kāzas, ieskaties un atklāj Zemgales labākās svinību vietas - | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.05.2025 - 01.06.2025 Deju skolas "Demo" sezonas noslēgums Tukuma TIC
koncerts 2 daļās: 1. daļa – “Apskāviens”, 2. daļa – “Muļķa sirds”. Pārtraukumā: Deju skolas grāmatas un citu suvenītu iegāde, | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.05.2025 - 31.05.2025 Sezonas atklāšana Ērmaņu muižā Alūksnes TIC
Sestdien 31. maijā 18.30 Ērmaņu muižā, kur saimnieko muižnieks Uģis Prauliņš, aicināti uz 2025. gada sezonas atklāšanas pasākumu! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com