Festivāla «Dinaburg 1812» laikā notiks balle ampīra stilā

Daugavpils cietoksnī 20. jūlijā plkst. 17.30 Marka Rotko mākslas centra pagalmā norisināsies balle ampīra stilā.


Kā visās 19. gadsimta ballēs, tā arī Dinaburgas / Daugavpils cietoksnī vakara balle iesāksies ar Polonēzi. Svinīgā un graciozā solī improvizētā deju zālē ienāks visi balles dalībnieki:

Jauniešu organizācija “Souldance”, vadītāja Anastasija Mureviča (Daugavpils), biedrība “Posternakas sporta deju skola”, vadītāja Jeļena Posternaka (Daugavpils), Daugavpils Universitātes studentu deju ansamblis “Laima”, mākslinieciskais vadītājs Jānis Butkevičs, Seno deju grupa “Ballare”, vadītāja Guna Ezermale (Rīga), Biedrība “Dinaburg 1812”, vadītāja Irina Kondrašova (Daugavpils) un Vēsturisko deju studija “L'Empire”, vadītāja Anastasija Buckeviča (Borisova, Baltkrievija). Muzikālo noskaņu ballē sniegs Vēsturisko koka pūšaminstrumentu ansamblis “Stadt-Hautboisten Riga”, mākslinieciskā vadītāja Kristīne Kupča (Rīga), senas huzāru dziesmas izpildīs bards-dziesminieks Aleksandrs Smirnovs (Maskava) un balles vadītāju lomā iejutīsies Viktors Andruškevičs un Natālija Kotona.

Balles deju tūres muzikālo pavadījumu veiks Muzikālais ansamblis Ingas Zeiles vadībā.

Daugavpils viesiem un iedzīvotajiem būs iespēja ne tikai noskatīties dejotāju uzstāšanos, bet arī pašiem iejusties 19. gs. dāmu un kavalieru tēlos un iesaistīties balles dejās.


Pasākumu organizē Daugavpils pilsētas dome un Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra, sadarbībā ar biedrību “Daugavpils vēsturiskās rekonstrukcijas klubs” un “Atmiņu lāde”.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.05.2025 - 07.06.2025 Tematiskais maršruts: Iepazīsti Iecavu! Bauskas TIC
Dodoties Iecavas virzienā, brīvdienas var pārtapt par piedzīvojumu – šeit vēsture, radoša noskaņa, amatnieku un mājražotāju darinājumi , kā arī | Skatīt vairāk
Latvija
VeseLīgošana "Jaunķemeros" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - | Skatīt vairāk
no 297 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.05.2025 - 03.06.2025 Iepazīsti Rundāles apkārtni! Bauskas TIC
Dodoties Rundāles virzienā, nokļūsti īstenā vēstures ceļojumā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.05.2025 - 01.06.2025 Deju skolas "Demo" sezonas noslēgums Tukuma TIC
koncerts 2 daļās: 1. daļa – “Apskāviens”, 2. daļa – “Muļķa sirds”. Pārtraukumā: Deju skolas grāmatas un citu suvenītu iegāde, | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com