Daugavpilī piedāvā ekskursiju Daugavpils cietoksnī ar elektrobusu

Pirmā Pasaules kara muzeja “Pie Komendanta” veidotāji Daugavpilī piedāvā ekskursijas pa Daugavpils cietoksni ar elektrobusu. Brauciena laikā pilsētas viesi un iedzīvotāji tiks iepazīstināti ar interesantākajiem un nozīmīgākajiem Daugavpils cietokšņa objektiem un to vēsturi. Maršruts ved pa Daugavpils cietokšņa ielām un tajā ir iekļauti tādi objekti kā Virsnieku mājas, karavīru kazarmas, kara hospitāļa ēka, cietokšņa dārzs, pulvera pagrabi, piemiņas vietas, kazemāti, cietokšņa vārti, nocietinājumi un daudz kas cits. Brauciena laikā varēs ieraudzīt arī atjaunotus cietokšņa objektus, piemēram, Daugavpils Marka Rotko Mākslas centru, Nikolaja vārtus, ūdens paceļamo ēku, Komandanta pārvaldes ēku u.c. vietas. Ekskursijas maršrutā ir arī pieturvietas un tiek piedāvāta iespēja doties pastaigā pa cietokšņa nocietinājumiem.

Kopumā vienlaicīgi ekskursijā var doties 7 pasažieri un brauciena ilgums ir 40-50 minūtes. Šī transporta  priekšrocība ir tā, ka ar šo mazgabarīta mašīnu ir iespējams apskatīt tās vietas, kuras parasti neapmeklē tūristi. Šis transports ir ideāli piemērots gan vecāka gadagājuma cilvēkiem, gan arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuriem ir grūti apskatīt visu cietoksni pārvietojoties ar kājām. Šī ekskursija ir piemērota arī tiem ceļotājiem, kuru brīvais laiks ir ierobežots, bet ir vēlme ieraudzīt pēc iespējas vairāk.

Ekskursija pa Daugavpils cietoksni ar elektrobusu maksā 5 EUR/pers. un ilgst aptuveni 40-50 min. Ir iespēja apmeklēt Pirmā Pasaules kara muzeju “Pie Komendanta” un doties ekskursijā pa Daugavpils cietoksni ar elektrobusu. Šī piedāvājuma cena ir 10 EUR/pers. (ilgums - 2 stundas).

Doties ekskursijā ar elektrobusu var no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 sestdienās un svētdienās, pārējās dienās iepriekš vienojoties pa tālr.: +371 29244651. Ekskursijas starta vieta – laukums pie Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centra, Nikolaja ielā 5. Ekskursijas tiek piedāvātas latviešu un krievu valodā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.05.2025 - 30.05.2025 Kur aizbraukt brīvdienās? Bauskas TIC
Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu šajās brīvdienās? Mēs palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā! | Skatīt vairāk
Latvija
Preiļu muižas komplekss un parks pavasarī Preiļu novada TIC
Izbaudi siltās dienas pastaigājoties Preiļu muižas kompleksa un parka plašajā teritorijā. Viss zied un zaļo! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.05.2025 - 04.06.2025 Aizraujošas privātkolekcijas Balvu novadā Balvu TIC
Balvu novads lepojas ar darbīgiem un viesmīlīgiem ļaudīm un īpaša vieta te ir vietējiem novadpētniekiem un kolekcionāriem! Aicinām ciemos izzināt | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.05.2025 - 05.06.2025 "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē" Bauskas TIC
Akcijas ietvaros ikviens ir aicināts doties atklāt jaunas vietas un objektus! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com