Valmierā lielus un mazus aicina piedalīties Lāpu gājienā

Lāčplēša dienā, 2018. gada 11.novembrī, Valmierā lielus un mazus aicina doties kopīgā Lāpu gājienā, pieminot brīvības cīnītājus, vēlreiz atceroties mūsu valstij tik būtiskos vēstures notikumus un vienojoties gaismas ceļā cauri Valmieras centram.

11.novembrī plkst.17.30 Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā notiks aizlūgums par Latvijas brīvības cīņās kritušajiem karavīriem. Pēc aizlūguma, plkst. 18.00 aicina ikvienu piedalīties Lāpu gājienā, kas norisināsies no Rātslaukuma uz pilsētas Centra kapiem. Pulcēšanās Lāpu gājienam - Valmieras Rātslaukumā. Pēc Lāpu gājiena, ap plkst.18.30 Centra kapos notiks piemiņas brīdis.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.05.2025 - 07.06.2025 TOP 7 Zemgales kāzu svinību vietas Zemgales Tūrisma asociācija
Ja plāno kāzas, ieskaties un atklāj Zemgales labākās svinību vietas - | Skatīt vairāk
Latvija
Ieelpo pavasari Kristus Karaļa kalnā Preiļu novada TIC
Vairāk nekā 220 koka skulptūras, kas attēlo Bībeles tēlus un ainas, harmoniski iekļaujas apmēram 20 hektāru plašā ainavā kopā ar dārziem un | Skatīt vairāk
Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk
TOP 10 skaistākās pieturvietas Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Plāno laulību ceremoniju, meklē oriģinālas aktivitātes viesiem vai ideālu vietu kāzu fotosesijai - ieskaties! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com