Elektrovilcieniņš aicina atklāt Gulbeni no jauna

Gulbenes elektrovilcieniņš jau nākamnedēļ, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, sāks jauno sezonu un aicinās pilsētas viesus atklāt Gulbenes pilsētu no jauna.

Nepilnas stundas ilgā brauciena laikā ikvienam būs iespēja apskatīt Gulbenes skaistākās vietas, uzzināt pilsētas rašanās vēsturi un atklāt ne mazums interesantu faktu par Gulbeni toreiz un tagad.

Elektrovilcieniņa maršruts savieno abus pilsētas vēsturiskos centrus. Ceļojumu pa pilsētu vilcieniņš sāks no Gulbenes dzelzceļa stacijas (Dzelzceļa ielā 8, Gulbenē), tālāk dodoties pa Dzelzceļa ielu, Rīgas ielu, cauri Gulbīšu parkam pa Gaitnieku ielu, Ozolu ielu, turpinot ceļu pa Rīgas ielu, Līko ielu, Brīvības ielu, Pils ielu, cauri Pils parkam un pa O.Kalpaka ielu, atgriežoties Dzelzceļa ielā.

No trešdienas līdz sestdienai vilcieniņš kursēs pulksten 11:00, 12:00, 13:00 un 16:00, 17:00, 18:00, bet svētdienās – 11:00, 12:00, 13:00, 14:00. Pirmdienās un otrdienās vilcieniņš būs pieejams, to rezervējot vismaz trīs dienas iepriekš pa tālruni 26557582 (grupām no 5 cilvēkiem).  Katru piektdienu un sestdienu vilcieniņš pulksten 13 piedāvās īpašu reisu, kura laikā uz 30 minūtēm piestājot pie Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja, brauciena dalībniekiem būs iespēja apskatīt muzejā esošās ekspozīcijas un izstādes. Sīkāka informācija par elektrovilcieniņu pieejama šeit.

Ekskursijas pa pilsētu vilcieniņš šogad piedāvās jau septīto gadu pēc kārtas.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" aicina ikvienu interesentu arī izmantot iespēju doties braucienā ar elektrovelosipēdiem, kurus var iznomāt izglītojošajā un interaktīvajā centrā "Dzelzceļš un Tvaiks" (Dzelzceļa ielā 8, Gulbenē). Sīkāka informācija par šo piedāvājumu šeit.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Preiļos Preiļu novada TIC
Preiļu muižas komplekss un parks– lielākais pilsētvides ainavu parks Latvijā, kurš apbur ne vien ar savu romantisko veidolu, bet arī arhitektūras | Skatīt vairāk
Latvija
Jauni audio gida stāsti Madonas novadā Madonas TIC
Jau esošajam audio gidu tīklam - Ērgļi, R. Blaumaņa muzejs "Braki", Ziestu kalns, Gaiziņkalns un Madona, ir pienākuši klāt vēl divi audio stāsti. | Skatīt vairāk
Preiļu muižas komplekss un parks pavasarī Preiļu novada TIC
Izbaudi siltās dienas pastaigājoties Preiļu muižas kompleksa un parka plašajā teritorijā. Viss zied un zaļo! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.05.2025 - 01.06.2025 Deju skolas "Demo" sezonas noslēgums Tukuma TIC
koncerts 2 daļās: 1. daļa – “Apskāviens”, 2. daļa – “Muļķa sirds”. Pārtraukumā: Deju skolas grāmatas un citu suvenītu iegāde, | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com