Ko darīt, ja streiko aviokompānijas darbinieki

Vācijas nacionālās aviokompānijas "Lufthansa" stjuarti 2012. gada 4. septembrī rīko jaunu streiku Frankfurtes un Berlīnes Tēgeles lidostās. Mediji jau ziņojuši, ka piektdien, 31. augustā, notika pirmais streiks un tā dēļ "Lufthansa" atcēla 190 no 360 reisiem. Stjuartu arodbiedrība UFO brīdināja, ka otrdien rīkotais streiks vairāk ietekmēs gaisa satiksmi nekā piektdien notikušais. Ko šādās situācijās darīt klientiem, ja kas tāds notiek jebkurā no aviokompānijām, ar kuru saistīts plānotais ceļojums?

Gan Eiropas Patērētāju informēšanas centrs (ECC – Latvia), gan tūrisma firmas iesaka obligāti sekot līdzi visiem kompānijas paziņojumiem interneta vietnē, medijos, presē, lai saņemtu jaunāko informāciju par notikumu attīstību. Lidsabiedrību noteikumu protokoli ir dažādi, taču ir gadījumi, kad pasažieri var prasīt aviokompānijai veikt maršruta un biļešu pārrezervāciju uz citiem pēc iespējas tuvākiem reisiem. Tas jānoskaidro jau laikus.

Tūrisma firmas Star Tours komercdirektore Ināra Ozola uzsver, ka drošāk tomēr biļetes iegādāties aģentūrās, nevis internetā. "Tad par Jūsu ceļojuma drošību un izmaiņām vienmēr kāds rūpēsies, sekos līdzi un informēs par jaunumiem. Līdz ar to būs daudz lielāka iespēja rast risinājumu – nomainīt aviokompāniju, mainīt datumu. Ja tomēr nav nekādu iespēju veikt pārrezervāciju, aģentūras vienmēr nāks pretī un rūpēsies par to, lai izdevīgāk veiktu jaunu rezervāciju vai nezaudētu ieplānotā atvaļinājuma dienas."

Patērētāji, kuriem radušies jautājumi par savām aviopasažieru tiesībām aviokompānijas darbinieku streika gadījumā, laipni aicināti vērsties Eiropas Patērētāju informēšanas centrā:

• zvanot pa tālruni 67388625
• rakstot e – pastu uz [email protected]
• sazināties izmantojot www.ecclatvia.lv


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Izstādes jūnijā Tukuma novadā Tukuma TIC
Izstāžu košums visā novadā vienā apkopojumā. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.06.2025 - 21.06.2025 Izzini maršrutu: Bauska-Mežotne-Code Bauskas TIC
Šajā maršrutā ikvienam ir iespēja iepazīt gan senatnīgus parkus, gan baudīt mākslas un kultūras piedzīvojumus, kā arī aktīvi pavadīt laiku dabā. | Skatīt vairāk
Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā Hercogs Mārupe
Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres! | Skatīt vairāk
15 EUR
Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā Madonas TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com