Kanēļa smarža, karaliskās brūklenes... Izbaudi atpūtu Daliņa stadiona SPA centrā

Ja vēlaties palutināt sevi, atslēgties no ikdienas steigas un patverties no ziemas aukstuma, tad dodieties uz Vidzemes Olimpiskā centra SPA Valmierā, kur masiera rokās spēsiet relaksēties.

SPA centra vadītāja Iluta Urbanoviča aukstajā ziemas laikā iesaka divas "garšīgas" procedūras – ziemas jaunumu "Karaliskā brūklene" un saldu, pikantu masāžu ar kanēli.

"Karaliskā brūklene" sniegs veselīgu, saules pieskārienu apmirdzētu un maigu ādu. Procedūrā izmantotās kosmētikas sastāvā ir dabīgās augļskābes, omega 3, omega 6 taukskābes, A, B, E, K vitamīni un vielas, kas baro un atjauno ādu. Procedūrā ietilpst gaismas terapijas burbuļvanna ar brūkleņu sāli, brūkleņu pīlings un maska, masāža ar brūkleņu sviestu.

Līdz mēneša beigām – 2013. gada 31. janvārim iespējams izmantot saldo un pikanto masāžu ar kanēli par īpaši pievilcīgu cenu. Kanēļa masāža ne tikai veicina strauju asinsrites uzlabošanos ādā, zemādas taukos un muskuļos, bet arī sasilda un sniedz relaksējošu sajūtu, jo nomierina prātu, radot pozitīvas emocijas, atbrīvojot to no emocionālās spriedzes. Procedūrā ietilpst kanēļa vanna, visa ķermeņa masāža, izmantojot kanēļa ēterisko eļļu, karstais svētku dzēriens.

Palutini sevi un dodies uz Vidzemes Olimpiskā centra SPA, Valmierā, Jāņa Daliņa ielā 2.

Vairāk informācijas interneta vietnē www.voc.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 "Skolas somas" piedāvājums Preiļu novadā  Preiļu novada TIC
Šogad Latvijas skolas somas programmas ietvaros Preiļu novadā pieejami 19 dažādi izzinoši un aizraujoši piedāvājumi! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.06.2025 - 06.06.2025 Zobens un Lemess Bauskas pilskalnā Bauskas TIC
Zobens un Lemess – desmito reizi! Tiekamies 2025. gada 6.–8. jūnijā Bauskas pilskalna parkā Zemgalē! | Skatīt vairāk
Pludmales terase "Pampūkas" atklāj sezonu! Preiļu novada TIC
Pludmales kafejnīca "Pampūkas" gatavojas sezonas atklāšanai Mātes dienā! Tiek "vārīti" pirmie saldējumi, ar kuru garšām vari iepazīties "Pampūku" | Skatīt vairāk
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Dome Hotel
,


Novatours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com