Travel Art 3. ziņojums: fanus tērptus izlases kreklos neielaida krodziņos

Turpinām kopā ar sporta braucienu aģentūru Travel Art ziņot par notiekošo Helsinkos Pasaules čempionāta hokejā laikā. Pēc spēles pret Slovākiju ziņo Travel Art ceļojumu konsultante un sabiedrisko attiecību konsultante Ludmila Glazunova.

"Esam uzvarējuši slovākus, līdz ar to arī cerība ir atgriezusies. Lai gan slovāki 9. maija vakarā bija zaudējumu lomā, slovāku fani bija draudzīgi pret mums," informē Ludmila.

Pēc spēles Helsinkos atlikušie Latvijas hokeja izlases līdzjutēji devās nosvinēt uzvaru kādā no pilsētās krodziņiem, kur tos sagaidīja nepatīkams pārsteigums. Travel Art ceļojumu konsultante: "Līdzjutēji, kuri bija tērpušies hokeja fanu kreklos, netika ielaisti nevienā no krodziņiem, kur iegriezās. Neatlika nekas cits, kā fanu kreklu novilkt un tikai tad doties atzīmēt skaisto notikumu."

Līdz ar uzvaru, Helsinkus ir sasnieguši arī labāki laikapstākļi. Lai gan pilsētā ir apmācies, gaisa temperatūra ir ap plus 17 grādiem.

Turpiniet sekot līdzi!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
CHADA viesnīcas - Krabi un Ko Lanta Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, brokastis, 7 naktis viesnīcā un atpūtas piedāvājums // Piemērotas ģimenēm un pāriem mierpilnai atpūtai! | Skatīt vairāk
no 1330 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.05.2025 - 08.06.2025 Vērgales pagasta svētki Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
No 6. līdz 8. jūnijam krāšņi un iedvesmojoši svinēs Vērgales pagasta svētkus ar vadmotīvu “Kopā augt”. | Skatīt vairāk
Aviobiļetes - vasara, rudens un ziema SKY24.LV
Populāri galamērķi, turp un atpakaļ. Pērc līdz 20.06. // Akcijas vietu slaits ir ierobežots - Neatlieciet! | Skatīt vairāk
no 79 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com