Autonomas par ziemas riepām pieprasa papildus samaksu [2]

Vairākas populāras autonomas Rietumeiropā, piemēram, Sixt un Europcar, pieprasa līdz 50% lielu papildus samaksu par automašīnas aprīkošanu ar ziemas riepām. Vācijā tagad ir ar likumu noteikts, ka ziemas apstākļos vieglajām automašīnām ir jābūt aprīkotām ar M&S riepām. Autonomas uzskata, ka automašīnu aprīkošana ar ziemas riepām ir luksusa lieta. Piemēram, autonoma Sixt Vācijā par BMW 3. sērijas nedēļas nomu bāzes variantā pieprasa 245 eiro, bet aprīkotu ar ziemas riepām – 375 eiro.

Vācijas Patērētāju aizsardzības organizācijas uzsākušās cīņu pret autonomām, kuras piedāvā patērētājiem ceļu satiksmei nesagatavotas automašīnas. Autonomas protestē, jo uzskata, ka klients var izvēlēties automašīnu ar ziemas riepām, piemaksājot par katru dienu papildus automašīnas nomas cenai – 19 eiro. No juridiskās puses autonomas drīkst iznomāt automašīnas ziemas apstākļos ar vasaras riepām, bet autovadītājs Vācijā ar šādu automobili nedrīkst piedalīties autosatiksmē.

Ceļotājiem un kalnu slēpotājiem jāuzmanās, lai automašīnas ir aprīkotas ar ziemas riepām, jo pilna atbildība gulstas uz autovadītāju.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Ilmārs 02/21/2011 12:01 Varēja jau paprasīt papildus samaksu arī par ziemas logu mazgāšanas šķidrumu ;-)

2 Karlis 01/11/2011 15:06 Tad jau sanāk, ka autonomas iznomā automašīnas ar kurām nedrīkst piedalīties ceļu satiksmē? Vai tas gadījumā neizklausās pēc patērētāju krāpšanas?

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
World Expo Osakā  Estravel Latvia
Dodieties uz World Expo arī jūs un iepazīstiet Japānu! No Rīgas, ar viesnīcām Osakā un Kioto, un Nākotnes pilsētas apmeklējumu | Skatīt vairāk
no 2329 EUR
 Eiropas Karību šarms Itālijas dienvidos Latvia Tours
Kalabrija ir vieta, kur kalni satiekas ar jūrām, laiks rit lēnāk, un katrs saulriets šķiet kā glezna, ko daba radījusi tikai Tev... | Skatīt vairāk
no 802 EUR
Valmiermuižas etnomūzikas festivāls  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
5. jūlijā, Valmiermuižas parkā astoto gadu norisināsies Starptautiskais Valmiermuižas etnomūzikas festivāls! | Skatīt vairāk
no 25 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2025 - 23.06.2025 Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com