Rallijs «Sarma» šogad Apes un Gulbenes novados

Visvecākais ziemas autorallijs Latvijā un viens no vecākajiem rallijiem Baltijā – rallijs "Sarma", kas 2012. gada 11. un 12. februārī norisināsies jau 37. reizi, neizlaižot ne gadu, tradicionāli saistās ar Gulbenes pusi. Taču šogad organizatori, paredzot rallija pirmo dienu aizvadīt Apes novada ceļos, ir sarūpējuši pārsteigumu gan sportistiem, gan skatītājiem.

Kā zināms, Apes novads ir pazīstams ar savām stabilajām motosporta tradīcijām, bet rallijs tur ienāk pirmo reizi. Apes pilsētā un tās apkārtnē notiks pirmās "Sarmas" dienas rallija aktivitātes – Apes "Tiltacikužos" tiks izvietots servisa parks, kur interesenti varēs vērot, kā startam tiek sagatavotas sporta automašīnas, arī rallija starts 11. februārī plkst. 15:00 tiks dots pie Apes novada domes ēkas.

Pēc starta sportistiem būs jāsacenšas divos pilnīgi jaunos ātrumposmos Apes apkaimē. Skatītāji azartisko cīņu šajos ātrumposmos varēs vērot gan dienā, gan arī diennakts tumšajā laikā. Ņemot vērā to, ka Apes ātrumposmi rallija skatītājiem ir līdz šim neredzēti un nepazīstami, organizatori būs īpaši parūpējušies par viņu ērtībām, izveidojot maksimāli daudz ērtu un drošu skatīšanās vietu.

Nakts sacensības, kuru Latvijas rallija čempionātā vēsturiski uzsāka tieši "Sarmas" organizatori, sniedz pavisam īpašas sajūtas un prieku gan skatītājiem, gan sportistiem. Jāpiebilst, ka nakts ātrumposmos uzrādītie rezultāti netiks ņemti vērā, nosakot starta kārtību nākamajai rallija dienai.

Otrajā sacensību dienā rallijs pārcelsies uz Gulbenes novadu, kur sacensības turpināsies vēl 6 ātrumposmos – trīs ātrumposmi tiks veikti divreiz. Arī Gulbenes pusē visus gaida pārsteigums – diviem tradicionālajiem "Sarmas" ātrumposmiem ir pievienojies viens, nevienam nepazīstams un jauns ātrumposms. Rallija "Sarma 2012" uzvarētāju apbalvošana notiks Gulbenē, Vecgulbenes muižas zālē.

Visa sacensību oficiālā informācija regulāri tiek atjaunināta mājas lapās www.4rati.lv un www.autorally.lv. Savukārt sociālo tīklu cienītājiem visiem jaunumiem ir iespējams sekot līdzi rallija "Sarma" Facebook lapā www.facebook.com/rallysarma un Twitter kontā www.twitter.com/RallySarma

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.06.2025 - 23.06.2025 Līgo laika lustes Tukuma pusē Tukuma TIC
Tukuma novads aicina ikvienu uz aizraujošiem pirmssvētku pasākumiem, kas ienesīs īstu svētku noskaņu. | Skatīt vairāk
Latvija
Mūziķes Atvara koncerts Tukuma TIC
Atvara ir jauna latviešu izpildītāja, kas guvusi plašu atpazīstamību platformā TikTok ar savu debijas singlu “Pie manis tveries”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 24.06.2025 Vasaras brīvdienu ceļvedis Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Norises un īpašie piedāvājumi tūrisma uzņēmumos un apskates vietās no 21. līdz 24.jūnijam Balvu novadā. | Skatīt vairāk
Izstādes jūnijā Tukuma novadā Tukuma TIC
Izstāžu košums visā novadā vienā apkopojumā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com