Ziemassvētku laiks Alūksnes Bānīša stacijas kvartālā

Tuvojoties gada izskaņai, kad ikviens gaidām brīnumus un prieku, Alūksne pārvēršas par ziemas pasaku. Decembris atnes aukstu gaisu un sniega smaržu, kas piepilda mūsu sirdis ar svētku sajūtu. Tieši šajā laikā Alūksnes Bānīša stacijas kvartāls būs vieta, kur izbaudīt ziemas stāstu.

Sākot no 1. decembra, aicinām apmeklētājus atklāt multimediālo ekspozīciju “Alūksnes Bānīša stacija”, kurā tiks prezentēta īpaša Ziemas ekspozīcija, kurā Gulbenes – Alūksnes šaursliežu dzelzceļa ziemas ainavu ieskauti piedzīvojami 10 unikāli stāsti par Bānīti, kas bijis un aizvien vēl ir kā draugs, palīgs, darba vieta un iedvesmas avots. Šī ir lieliska iespēja ģimenēm un draugiem radīt neaizmirstamas atmiņas, izbaudot ziemas burvību.

11.decembrī plkst.19:00 aicinām ikvienu pievienoties pasākumam, kurā pie Alūksnes dzelzceļa stacijas kopā ar īpašiem ciemiņiem tiks iedegta Ziemassvētku egle. Sadarbībā ar mīļo vecmāmiņu no ārzemēm, eglīti iedegs Latvijas draugi – dzīvespriecīgais zaķis, gudrais lācis un čaklais rūķis. Kopā sagaidīsim vilcienu, kurš atvedīs gaismu un prieku, lai iedegtu eglē košu, krāsainu mirdzumu, kas piepildīs tumšo ziemas laiku ar cerību un siltumu.

Baltijā vienīgais šaursliežu vilciens no 7. decembra kursēs īpašā svētku rotā. Alūksnes stacijā vilciens pienāk divas reizes dienā plkst. 14:25 un 19:25 (sestdienu grafiku skaties www.banitis.lv.) Dodies ziemīgā izbraucienā līdz Gulbenei vai kādai no stacijām. 22 minūšu brauciena attālumā no Alūksnes atrodas Umernieku stacija, no kuras viegli atgriezties pilsētā ar taksometru. 21. decembrī Bānītis dienas reisā dosies ar tvaika lokomotīvi “Ferdinands”.

Decembris atnes svētku noskaņu un burvību, un tikai reizi gadā ekspozīcija “Alūksnes Bānīša stacija” pārtop par Ziemassvētku pieturu, kurā ikviens ir laipni aicināts piestāt! No 4. decembra aicinām tevi piedalīties īpašā nodarbībā “Pietura: Ziemassvētki”, kas solās būt aizraujošs ceļojums uz svētkiem. Šajā nodarbībā būs iespēja piedalīties svētku darbnīcā, kurā katrs varēs izpaust savu radošumu, veidojot Ziemassvētku rotājumus un ļaujoties jautrām rotaļām.

No 2. decembra īpašs dāvanu piedāvājums pieejams pie vietējā uzņēmēja – dizaina studijas Impress Print Biznesa stacijā, Tālavas ielā 5. Šogad apmeklētāji varēs iegādāties kalendārus 2025. gadam, kas apvieno praktiskumu un estētiku. Tāpat piedāvājumā ir personalizēta pavārgrāmata, kurā var pierakstīt idejas gardām maltītēm un iecienītākās receptes. Papildus tam ir pieejamas atklātnes ar Alūksnes skatiem, kas ļaus saglabāt šo skaisto pilsētu atmiņā un sniegs iespēju dalīties ar tās burvību un Ziemassvētku kartiņas, kuras būs lieliska piedeva Jūsu dāvanām un apsveikumiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls "Atspulgs kustībā". | Skatīt vairāk
Latvija
Ieelpo pavasari Riebiņu muižas parkā Preiļu novada TIC
Riebiņu muižas vēsture iesniedzas 16. gadsimtā. Senāk lēņu īpašumus apkaimē sauca par Krevmuižu, iespējams, ka šīs muižas centrs saucās par | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.07.2025 - 13.07.2025 "Vasara uz jumta – kino ar skatu. GORS" Rēzeknes pilsētas TIC
Izbaudi vasaras maģiju Rēzeknē – GORS Jumta terasē, kur satriecošs skats uz pilsētu, labs kino un izsmalcinātas garšas saplūst neaizmirstamos | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2025 - 12.07.2025 Iepazīsti maršrutu:Bauska-Uzvara-Grenctāle Bauskas TIC
Šajā maršrutā, iespējams izzināt apkārtni, kas apvieno vēsturiskas vietas, unikālus atpūtas kompleksus, kultūras mantojumu, aktīvo atpūtu un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com