Ar-Tur piedāvā: Parīze Ziemassvētkos

Berlīne, Amsterdama, Parīze

20.12.2008 – 27.12.2008

1. diena
20:00 izbraukšana no Rīgas. Lietuva, Polija. Nakts ceļā.

2. diena
Brauciens caur Poliju, Vāciju. Nakts viesnīcā.

3. diena
Dienas otrajā pusē ierašanās Amsterdamā, kas pasaulē pazīstama ar savām elegantajām savrupmājām un skaistajiem kanāliem. Pateicoties tam, pilsētu dēvē par „Ziemeļu Venēciju”. Iepazīšanās ar Amsterdamas vēsturisko centru: Damma laukums, kur pilnā sparā mutuļo Amsterdamas rosīgā dzīve; Karaļa pils; slavenais protestantu dievnams Vesterkerka, kur atrodas simboliskais Rembranta kaps; peldošais Ziedu tirgus, kur var redzēt vietējos un citzemju eksotiskos ziedus un augus ... Dimantu muzeja apmeklējums ar iespēju iegādāties briljantu izstrādājumus (muzeja apmeklējums atkarīgs no ierašanās laika Amsterdamā). Pēc vēlēšanās brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem. Brīvajā laikā iesakām pastaigāties naksnīgajā Amsterdamā. Izbraukšana uz Franciju. Nakts ceļā.

4. diena
No rīta ierašanās Parīzē – arhitektūras šedevru pilsētā. Pasaules skaistākajā pilsētā izspēlētas drāmas un melodrāmas, komēdijas un traģēdijas, lemti karaļu un veselu impēriju likteņi, dzimuši pasaulē slaveni gleznotāji, rakstnieki, filozofi un mūziķi. Katrs laikmets pilsētai mantojumā atstājis lieliskus monumentus un  dievnamus. Iepazīšanās ar pilsētas supermoderno arhitektūru La Defense. Parīzes lietišķais rajons slavens ar Lielo Defansas Arku, kas atgādina mirdzošu baltu kubu. Iekārtošanās viesnīcā un neliela atpūta. Pilsētas vēsturiskā centra apskate. Sitē sala, gotikas stilā celtā Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls. Kvartāls saglabājis savu arhitektūru kopš 13. gs. un savu nosaukumu ieguvis pateicoties tam, ka līdz pat 19. gs. latīņu valoda bija vienīgā, kas skanēja vietējās universitātēs. Šodien tā ir  studentu iemīļota pulcēšanas vieta. Justīcijas pils, Conciergerie – cietoksnis, kur kopš 1358. gada mitinājušies atslēgu glabātāji („concierge”) – svarīgas personas, kuru pienākumos bija nodokļu vākšana. Iepazīšanās ar Monmartru – visaugstāko vietu Parīzē, kas atrodas 129 m augstumā virs jūras līmeņa. Skats, kas paveras no pompozās un fantastiski skaistās bazilikas Sacre-Coeur ir lielisks! Tauta to uzbūvēja kā grēku izpirkuma un nožēlošanas simbolu pēc franku – prūšu kara. Gleznotāju laukums ir īsta gleznotāju meka, kur šodienas mākslinieki ilgu laiku sēž savu molbertu priekšā, lai ātri uzzīmētu Jūsu portretu. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Apskates ekskursijas turpinājums ar autobusu. Lielie bulvāri: Capuciens, Italiens, Poissonniere, Bonne Nouvelle. u.c. Majestātiski pompozā Grand Opera un Konkordija. Vandomas laukums un Bastīlija. Senžermēna bulvāris un Angļu stilā veidotais Luksemburgas dārzs. Elizejas lauki – 15. gs. populāra ārpilsētas pastaigu vieta, no tās mūsdienās palicis īss posms. Triumfa arka – kauju uzvaru un brīvības simbols. Fragonāra parfimērijas muzejs ar iespēju iegādāties smaržas bez tirdzniecības uzcenojuma. Pacelšanās pasaulē slavenajā  Eifeļa tornī. Luvras apskate.

Ziemassvētku nakts Parīzē. Šajā dienā francūži obligāti rotā egli, iededzina sveces vainadziņos no asām lapiņām un pušķo mājokli ar sakrāliem augiem: āmuļiem, smaillapām un efejām. Uz Ziemassvētku galda nokļūst austeres, prasmīgi pagatavoti gliemeži, asinsdesa un šokolāde. Brīvajā laikā „Airisa un Co” iesaka braucienu ar kuģīti pa Sēnu – Parīzes tilti un salas, vēsturiskie pieminekļi un pilsētas gleznainas vietas. Ziemassvētkos piedāvājam pastaigu Elizejas laukos, kā arī apmeklēt slavenos Ziemassvētku tirdziņus, kur Jums būs brīnišķīga iespēja atrast dāvanas un suvenīrus tuviniekiem un radiniekiem. Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Brauciens uz Disnejlendu: Mežonīgie Rietumi Pierobežas valstī, Karību jūras pirāti un Alladina ala Piedzīvojumu valsī, Mikki, Pluto un citi multiplikācijas varoņi Sapņu valstī. Pēc vēlēšanās šajā dienā varat apmeklēt Versaļas pili, kas ir izcils Francijas arhitektūras piemineklis, kur XVII gs. dzīvojis karalis Ludvigs vai arī pavadīt šo dienu Parīzē.  Izbraukšana uz Vāciju. Nakts ceļā.

7. diena
Ierašanās Berlīnē. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru: Aleksandra laukums, Brandenburgas vārti, kas ir pilsētas simbols, Sarkanais rātsnams, Sv. Marijas baznīca, Doms, Reihstāgs. Brīvajā laikā Jums būs iespēja apmeklēt Berlīnes zooloģisko dārzu, Akvāriju, Unter den Linden bulvāri, kā arī Berlīnes muzejus. Otrajā dienas pusē izbraukšana uz Rīgu. Nakts ceļā.

8. diena
Polija. Lietuva. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļazīmes cena: no 188 Ls

Cenā iekļauts:
• Transporta un ceļa izdevumi,
• 2 naktis viesnīcā Parīzē, kontinentālās brokastis,
• Ekskursiju programma pēc apraksta, 4 apmaksātas ekskursijas Parīzē: apskates ekskursija ar kājām pilsētas vēsturiskajā centrā: Sitē sala, Latīņu kvartāls, Parīzes Dievmātes katedrāle; apskates ekskursija ar autobusu (ap 3,5 st.); Monmartra; mikrorajons La Defense;
• Grupas vadītāja pakalpojumi,
• Medicīniskā apdrošināšana.

Papildus izmaksas:
• Tranzītviesnīca – 10 Ls.
• Papildus vieta autobusā – 55 Ls.
• Ieejas biļetes muzejos, apskates un izklaides objektos.

www.ar-tur.lv


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.54413295sec.